TU ROŚNIE

noo.ma

Sezon:

jesień 2023

Lokalizacja:

dolnośląskie, Lubiechowa

Obszar:

0.67 ha

TU ROŚNIE

Las Na Zawsze Noo.ma

Sezon:

jesień 2023

Lokalizacja:

dolnośląskie, Lubiechowa

Obszar:

0.67 ha
Las Na Zawsze powstał w miejscowości Lubiechowa, która znajduje się w województwie dolnośląskim około 115 km na zachód od Wrocławia.

Eventy w Lubiechowej były naszymi ostatnimi dniami sadzenia w sezonie jesień 2023. Założyliśmy, że w tym rejonie Polski jest najcieplej i zima przychodzi najpóźniej. Nie myliliśmy się. W porównaniu z resztą Polski (zawieje śnieżne) tutaj było miło. Kilka stopni na plusie i bez opadów. Dodatkowo mogliśmy pracować w doborowym towarzystwie.

Ludzie z noo.ma są fantastyczni. Pomimo drogi „naokoło” (przez wyrąb nie ma przejścia), pomimo zimna i błotnistej gliny, atmosfera była wspaniała. Gadaliśmy i sadziliśmy. Sadziliśmy i gadaliśmy. Kopanie dołków w glinie pokrytej zbitą trawą było ciężkie. Nie lżejszą pracą było staranne otulanie korzonków ziemią i jej mocne ubijanie. Z racji zimna nie robiliśmy dużych przerw. I poszło jak zawsze szybciej niż myśleliśmy. Sił zostało nawet na odtańczenie tańca radości. Juhuu! Dziękujemy.

Posadzone gatunki:

Dąb bezszypułkowy (Quercus petraea), Grab pospolity (Carpinus betulus), Klon jawor (Acer pseudoplatanus), Klon pospolity (Acer platanoides L.), Lipa szerokolistna (Tilia platyphyllos)
Leszczyna pospolita (Corylus avellana)
Las pod patronatem firmy noo.ma

Co chcesz wyszukać?